مستربچ مشکی

 مستر بچ مشکی حاوی 40% دوده بر پایه پلی اتیلن می باشد. به همین دلیل از این محصول در تولید لوله های آب و فاضلاب، لوله های گاز تک لایه، لوله های کاروگیت، صنایع سیم و کابل، مواد پلی اتیلن وتولید فیلم های دمشی

( کیسه زباله) استفاده می گردد. در این محصول از آنتی اکسیدانت و کمک فرایند به منظور بهبود فرایند پذیری و خواص مکانیکی و سهولت در تولید استفاده شده است.

مستربچ سفید

 مستربچ دو منظوره با حدود 60% اکتیویته بوده که مخلوط استوکیومتری مناسبی از تیتانیوم دی اکسید و افزودنی ضد اشعه ماورابنفش می باشد. در تولید این پلیمر از پیگمنت، افزودنی و آنتی اکسیدانت و استئارات کلسیم استفاده می گردد و از لحاظ کیفی منحصر به فرد می باشد.

مستربچ های رنگی

مواد پلیمری به تنهایی بی رنگ هستند و اینگونه مورد استفاده قرار نمی گیرند. تولید رنگ های خاص و منحصر به فرد از جمله آبی، زرد، طلایی … در پایه های مختلف پلی اتیلن و پلی پروپیلن و ABS است که کاربرد های متفاوتی در لوازم خانگی، شوینده بهداشتی… دارند.

مستر بچ کمک فرایند

مستربچ کمک فرایند حاوی 5% از کمک فرایند فلوئور و الاستومر است. این مستربچ برای کمک به فرایند پلی الفین ها استفاده می گردد. کمک فرایند پلیمری برای افزایش بهره وری و خواص محصول  در حین فرایند  اکستروژن به پلیمر اضافه می شود. کمک فرایند به دلیل دارا بودن عنصر فلوئور و الکترونگاتیویته ی بالا هنگامی که به پلی اتیلن اضافه می شود به دلیل ناسازگاری با پلی اتیلن به سطح بین مرزی مهاجرت کرده و به اکسید های فلزی اکسترودر چسبیده و یک لایه لغزنده اکسترود به وجود می اید. این لایه باعث کاهش اصطکاک و چسبندگی و بهبود فرایند می گردد.

کاربردهای مستر بچ کمک فرایند
  • تولید فیلم دمشی
  • تولید سیم و کابل
  • تولید الیاف پلی اتیلن
  • تولید لوله و اتصالات
  • مستربچ آنتی اکسیدانت
مستر بچ دارای آنتی اکسیدانت

پلاستیک ها معمولا تحت تاثیر نور، اکسیژن و گرما دچار افت خواص فیزیکی، مکانیکی، حرارتی و نوری می شوند. استفاده از مستر بچ آنتی اکسیدانت باعث پایدارسازی پلیمر در برابر عوامل  و جلوگیری از تخریب در حین فرایند می گردد. مستر بچ آنتی اکسیدانت تهیه شده بر پایه پلی اتیلن می باشد. این مستربچ ها دارای آنتی اکسیدانت های نوع اول و دوم هستند.

کاربردهای مستر بچ دارای آنتی اکسیدانت
  • لوله های دو جداره
  • فیلم های گلخانه ای وپلاستیک
  • سیم و کابل
  • قطعات خودرو
  • ورق های ژئوممبران

 

مستر بچ آنتی باکتریال

این دسته از مواد توانایی کاهش و حذف باکتری ها را دارند. این محصولات نانو کامپوزیتی متشکل از مواد پلیمری پلاستیکی  نانو ذرات بوده که باتوجه به ساختار و عوامل شیمیایی از حضور و رشد باکتری ها جلوگیری می کند. این مواد به صورت گرانول بر پایه های مختلف پلاستیکی PP,PS, HDPE,PET,PVC,ABS,LDPE بر اساس نیاز مصرف کننده تولید می شود. استفاده از درصد های بسیار کم این محصول در فرایند اختلاط و شکل دهی مواد پلاستیکی منجر به ایجاد سازه هایی با خاصیت آنتی باکتریال خواهد شد.

کاربردهای مستر بچ آنتی باکتریال

1-محصولات صنایع پلاستیک

2- کفپوش های پلیمری

3- الیاف و صنایع نساجی

4- صنایع بسته بندی دارویی و غذایی